Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 07.04.2019 12:13:28

Vítají Vás australští ovčáci Gentle Mate

Zdraví Vás naše psí smečka

     Ahoj,  tak Vás tady pěkně vítáme! Tříčlenná smečka aussies, jak nám říkají v naší rodné zemi. Teda, my  jsme přesvědčeni o tom, že jsme pětičlenná  smečka, protože do toho počítáme i  páníčky. Jenže paníčci  se zařekli, že na těhle stránkách budou prezentovat jenom  nás,  aby všichni viděli, jaké nádhery mají doma. Mimochodem, jsme  skutečně o  hodně krásnější než oni a když se na to podíváte  z psího hlediska, tak skutečně  moc krásy nepobrali. Kam se  na nás hrabou!!!!!!!!!! Jo, jenže stejně jsou pro  nás ti nejlepší  na světě.

    Jsme rádi, že jste konečně dorazili až  sem. Jestli  jste se předtím prokousávali tou haldou textů, které vyplodila  panička, tak vás upřímně litujeme. Obsadili bychom sice rádi  celou kapacitu  těhle stránek povídáním o nás a našich kamarádech  a spoustou obrázků, jenže  panička si potrpí na jakési pochybné  žvásty o historii, standardu, …..  a bůhví čem  ještě, které nás vůbec nezajímají a myslíme si, že je to  zbytečná  omáčka. A ta se přece hodí ke knedlíkům a na  masíčko, ale ne na naše stránky.  Pozor, panička něco říká  – aha! Tak bereme zpátky žvásty a omáčku – panička  totiž  tvrdí, že by to někoho z vás mohlo zajímat a že chce představit  australského ovčáka jako takového – a nejen nás, psy. Dobře, tak když nechcete  číst obecné povídání o australských  ovčácích a podrobnosti o historii a standardu, tak příště  klikněte rovnou  na odkaz Naši psi. A budeme Vás moct hned pozdravit, olíznout  a  tak podobně.

     Na těchto stránkách se můžete blíže  seznámit se třemi aussies „Rustym“, „Sharie“ a “Grizzlym“ a také s  bílým  ovčákem „Floydem“, který už není mezi námi.

     Tak buďte vítáni  a beze strachu vstupte – tyhle stránky jsou pod naší psí  ochranou!!!!!.

                                                                                                                                               

LAS ROCOSA RUSTY BULL  "Rusty"                                                               RISING SUN TRUE & GENTLE MATE "Sharie"

                                                                                           

                                                                                           Grof z Vrchánova "Floyd"          

                                                                                                (4.7.1998 - 4.8.2006)      

Chcete se dozvědět více o našich psech? Zde je kontakt , rádi Vám odpovíme.    

        

     

Všechny texty a obrázky na těchto stránkách jsou majetkem chovatelské stanice Gentle Mate.  Jejich kopírování, popř. publikování je možné pouze s naším písemným souhlasem.   

Kopírování textů přímo ze stránek je znemožněno, pokud máte zájem o některou část textů, kontaktujte nás telefonicky či emailem.

Copyright © Mariana Weberová, 2007

TOPlist